RU

Азаров засудив блокаду Верховної Ради

06.03.2013, 10:50
Азаров засудив блокаду Верховної Ради - Фото
Микола Азаров
Кабінет міністрів рішуче засуджує блокаду Верховної Ради України. Про це заявив сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр підкреслив, що кожного тижня уряд приймає масу рішень, які вимагають законодавчих рішень. "А що ж відбувається в Україні? Минуло три місяці, як розпочав роботу новий склад Верховної Ради України. Які ж нагальні питання розвитку країни вирішив парламент? На жаль, законодавча робота у державі заблокована опозицією", - заявив він.

Азаров підкреслив, що опозиція досі не запропонувала ніяких актуальних для розвитку країни рішень, але ще й не дає працювати законодавчому органу. "Більш того, представники опозиції намагалися зірвати засідання уряду, на якому розглядалося доленосне питання активізації вітчизняної економіки. І де ж ті пропозиції, з якими вони нібито прийшли в уряд? Де їх погляд на протидію кризі? Немає нічого. Опозиція використовує будь-який привід для того, щоб заблокувати конструктивну роботу влади", - заявив він.

За словами Азарова, опозиція діє за принципом: чим гірше - тим краще. І гірше від таких дій стає громадянам України. "Тому що зараз кожен день на рахунку. Уряд рішуче засуджує блокування роботи Верховної Ради України", - підсумував він.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини