RU

Азаров: Європа навіть не думає про бойкот Євро-2012 в Україні

17.05.2012, 11:12
Азаров: Європа навіть не думає про бойкот Євро-2012 в Україні - Фото
Микола Азаров
Європа не розглядає питання про бойкот Чемпіонату Європи з футболу в Україні. Впевненість у цьому сьогодні на засіданні уряду висловив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров послався на комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле, який повідомив українській делегації в Брюсселі про те, що на засіданні міністрів закордонних справ Ради ЄС "не розглядалося навіть нічого схожого на бойкот Євро-2012".

"Бойкот і будь-які санкції не є політикою Євросоюзу стосовно України. Тільки у певних політиків є своя думка. Ми це приймаємо до уваги, хоча зробимо все для того, щоб таку думку змінити", - додав прем'єр.

Нагадаємо, Європарламент на наступному пленарному тижні в Страсбурзі розгляне українське питання і ухвалить резолюцію по Україні. Таке рішення було прийнято на конференції президентів у вівторок. Питання на порядяк денний  було внесено за прискореною процедурою. Дискусія й голосування по резолюції відбудеться 22 травня. Очікується, що текст резолюції буде жорстким. У ньому також знайде відображення і дискусія щодо можливого бойкоту Євро-2012.

Раніше жодна з країн Європейського Союзу  не запропонувала бойкотувати Чемпіонат Європи з футболу в Україні на засіданні Ради ЄС в Брюсселі. Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон констатувала, що ніяке офіційне рішення не прийнято.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини