RU

Азаров висунув перші вимоги до нових міністрів

26.12.2012, 10:57
Азаров висунув перші вимоги до нових міністрів - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров чекає від нових міністрів швидких і практичних рішень, наполегливості, енергії та ініціативи. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду в новому складі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров підкреслив: "Я налаштований оптимістично і переконаний, що в наступному році в новому складі уряд зможе зміцнити позитивні тенденції розвитку країни та продовжити необхідні для країни перетворення. Кожен член уряду досить швидко повинен знайти практичні рішення - як забезпечити розвиток своєї галузі в умовах, коли у світі триває економічний занепад".

Азаров попередив, що кожен міністр повинен проявити максимум наполегливості, енергії та ініціативи.

"Кабінет міністрів - єдина команда, яка зобов'язана втілювати курс президента на економічне зростання. Це повинна бути напружена, злагоджена творча робота", - сказав він.

Прем'єр нагадав, що до складу Кабміну увійшли десять міністрів, які вперше очолили центральні органи виконавчої влади. "Але кожен з них має особисті досягнення і авторитет. Я переконаний, що їх свіжий погляд і сучасні знання дозволять нам вирішувати найважчі питання. Я вимагаю від усіх максимальної відповідальності, ініціативи, виваженості, працювати прозоро, бути доступними для рад і критики", - зазначив голова уряду.

Нагадаємо, на цьому тижні президент України Віктор Янукович провів кадрову і структурну реорганізацію Кабінету міністрів України та центральних органів влади. Янукович призначив новий уряд: список міністрів

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини