RU

Азаров відмовився займатися організацією роботи нової Ради

28.11.2012, 14:40
Азаров відмовився займатися організацією роботи нової Ради - Фото
Микола Азаров самоусунувся

Група з організації роботи нової Верховної Ради почала своє засідання. У регіоналів - заміна: замість прем'єр-міністра Миколи Азарова в групі працюватиме народний депутат від ПР Володимир Демидко. Про це повідомив, відкриваючи засідання робочої групи, спікер ВР Володимир Литвин.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Литвин уточнив, що Демидко братиме участь у роботі групи замість Азарова до завершення її діяльності. У засіданні також беруть участь представники опозиційних фракцій.

Лідер фракції ПР
Олександр Єфремов по закінченні засідання робочої групи пояснив, що рішення про заміну Азарова було прийнято у зв'язку з високою завантаженістю в уряді і постійними відрядженнями.

Таким чином, у складі підготовчої депутатської групи на сьогодні працюють:

від Партії регіонів - Демидко, Литвин, Клюєв, Сергій Тігіпко, Олександр Єфремов, Олександр Лавринович, Володимир Рибак, Юрій Воропаєв, Валерій Писаренко, Володимир Макєєнко, Сергій Ківалов, Євген Геллер;

від партії Батьківщина - Андрій Кожем'якін, Микола Мартиненко, Сергій Сас, Руслан Князевич, В'ячеслав Кириленко, Борис Тарасюк, Іван Кириленко;

від партії УДАР - Віталій Ковальчук, Валерій Карпунцов, Володимир Куренний;

від партії Свобода - Руслан Кошулинський, Андрій Мохник;

від Комуністичної партії України - Адам Мартинюк, Валентин Матвєєв;

від мажоритарників - Григорий Калетнік, Давид Жванія.

Підготовча депутатська група готуватиме пропозиції щодо організації та проведення пленарних засідань першої сесії Верховної Ради нового скликання та підготовки проектів відповідних актів, а також визначить дату першого засідання українського парламенту (це має відбутися не пізніше 13 грудня).

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини