RU

Азаров відмовив Яценюку у виступі на засіданні Кабміну

27.02.2013, 11:58
Азаров відмовив Яценюку у виступі на засіданні Кабміну - Фото
Прем'єр-міністр України Микола Азаров

Опозиція вимагає слова на засіданні Кабінету міністрів, Микола Азаров просить не зривати засідання уряду, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після виступу кількох міністрів та губернаторів прем'єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що бажаючих виступити багато, зокрема, слова просять окремі народні депутати, а регламент вже вичерпано. Він запропонував, щоб від імені народних депутатів виступив спікер Володимир Рибак, а потім із заключним словом - президент України Віктор Янукович.

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк зазначив, що опозиціонери наполягають на виступі. Азаров заявив: "Я вас попереджаю, що не дам вам зірвати засідання уряду". Він запропонував опозиції подати свої пропозиції Кабінету міністрів у письмовому вигляді і обіцяв, що особисто їх вивчить. "Ви не готові слухати опозицію, тоді ми покидаємо засідання уряду. Ми не готові слухати вас", - заявив Яценюк, після чого депутати покинули зал засідань.

Нагадаємо, сьогодні проходить розширене засідання уряду за участю президента України, голів обласних державних адміністрацій та народних депутатів України.


Досьє на Миколу Азарова

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини