Азаров: Відмова від євроінтеграції - тактичний хід,а не стратегія

22.11.2013, 11:52
Азаров: Відмова від євроінтеграції - тактичний хід,а не стратегія - Фото
Микола Азаров

Рішення Кабміну про паузу в підготовці до угоди з ЄС продиктовано лише економічними причинами і носить тактичний характер, заявив прем'єр

Рішення уряду про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС носить тактичний характер з урахуванням економічної ситуації, незважаючи на це, стратегічний курс України на євроінтеграцію залишається незмінним. Про це заявив в п'ятницю прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомляє прес-служба уряду.

"Рішення призупинити підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом - важке, але єдино можливе в тій економічній ситуації, яка склалася в Україні. Це рішення продиктоване виключно економічними причинами і носить тактичний характер, проте не змінює стратегічного напрямку розвитку України, закріпленого в законі про засади внутрішньої і зовнішньої політики", - зазначив Азаров.

Прем'єр запевнив, що і президент, і уряд продовжать курс реформ, спрямованих на євроінтеграцію.

Нагадаємо, вчора Кабмін ухвалив розпорядження про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію України з ЄС. На знак протесту проти такого рішення  люди вийшли на Майдан Незалежності. Вони організувалися в соцмережах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь