RU

Азаров: Українські експортери самі винні у проблемах з РФ

21.08.2013, 15:15
Азаров: Українські експортери самі винні у проблемах з РФ - Фото
5c8517dc961ebeb1508f517ca9846773.jpg
На думку прем'єр-міністра України Миколи Азарова, українські експортери самі винні у проблемах на російській митниці. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Дійсно, російська митниця з 14 серпня посилила контроль за вантажами з України. Федеральна митна служба пояснила, що до групи ризику потрапили товари, які, на їх думку, не мали сертифіката походження", - зазначив Азаров. За його словами, впродовж півтора місяця російська митниця видавала профілі ризику по окремих групах товарів.

"На жаль, частина українських компаній-експортерів не звернула належної уваги на вимоги російських митників. Саме з цього їм потрібно зробити висновки", - сказав прем'єр. Азаров звернувся до українських підприємців: "Уряд завжди буде стояти на захисті економічних інтересів українських виробників. Але тут потрібна спільна робота. Потрібно враховувати реалії. Митний союз і нові правила в ньому - така реалія. Пільгових режимів не буде. Але ми їх і не вимагаємо. Ми закликаємо партнерів до справедливого застосування правил торгівлі".


Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини