RU

Азаров у Росії: Вся країна знає, що Тимошенко винна

25.03.2013, 10:45
Азаров у Росії: Вся країна знає, що Тимошенко винна - Фото
Микола Азаров (фото - president.gov.ua)
Вся Україна знає, що група Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка займалася виведенням грошей з України. Але навіть якщо б влада захотіла, то ніколи б не змогла фальсифікувати кримінальні справи через пильну увагу світу. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив в інтерв'ю російському телеканалу Мир, коментуючи справу про вбивство депутата Євгена Щербаня.

"Жоден суддя не наважиться визнати людину невинною при такій увазі світової громадськості, юридичної громадськості ... У нас діє комісія спостерігачів від Європейського парламенту у складі колишнього президента Польщі Кваснєвського, колишнього голови Європарламенту Кокса. З ними приїжджають зазвичай значна кількість юристів. Вони вивчають всі ці матеріали. Ну хто в таких умовах зважився б, скажімо, йти на якусь підміну понять або незаконне прийняття рішень?, - сказав Азаров.

"Всьому українському народу і всій Україні давним-давно було відомо, що була така група Тимошенко-Лазаренко, яка скоювала операції з виведення грошей з території України, за що Лазаренко і отримав кримінальне покарання. Тимошенко його не отримала просто з тієї простої причини, що вона була депутатом і користувалася депутатською недоторканністю. Але хіба те, що вона була при владі, означає, що вона невинна? Ні, не означає", - зазначив Азаров.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини