Азаров спостерігачем в союзі Путіна буде боротися з Газпромом

Азаров спостерігачем в союзі Путіна буде боротися з Газпромом - Фото
Источник фото: azarov.ua
22.05.2013, 17:52

Кабінет міністрів України на засіданні в середу схвалив проект меморандуму з країнами Митного союзу про надання Україні статусу спостерігача

Кабінет міністрів України на засіданні в середу схвалив проект меморандуму з країнами Митного союзу про надання Україні статусу спостерігача. Про це сказав прем'єр Микола Азаров на зустрічі з першим заступником прем'єра Білорусі Володимиром Семашком.

"Сьогодні на засіданні уряду ми прийняли відповідний меморандум, відпрацьований з урахуванням думки російської, білоруської та казахстанської сторін. Статус спостерігача дозволить нам ефективно відстоювати свої інтереси в Митному союзі", - сказав Азаров, повідомляє його прес-служба.

Прем'єр наголосив, що Україна зацікавлена ​​співпрацювати з МС у форматі 3+1. Він висловив сподівання, що до кінця 2013 року буде підписано документ про доступ до трубопровідного транспорту, який передбачений в рамках угоди про зону вільної торгівлі в СНД: "Це дасть можливість позбутися від монопольного становища Газпрому на ринку газу і нафти".

Досьє на Миколу Азарова

Популярне