Азаров сьогодні їде в Брюссель

Азаров сьогодні їде в Брюссель - Фото
2f037c1af81cf857c2976551a8d46863.jpg
15.05.2012, 09:25

Сьогодні прем'єр-міністр візьме участь в засіданні Ради з питань співробітництва Україна-ЄС у Брюсселі

Голова українського уряду 15-16 травня братиме участь у 15-му засіданні Ради з питань співробітництва Україна-ЄС і зустрінеться з керівництвом Євросоюзу. Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, в ході засідання сторони, зокрема, обговорять питання підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, візово-міграційне питання, проблематику галузевого співробітництва та торгівельну взаємодію.

В ході візиту Микола Азаров зустрінеться з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем, комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле і представниками європейського бізнесу. Прем'єр також візьме участь у конференції на тему "Україна і ЄС - яке майбутнє?" в Європарламенті, дасть інтерв'ю провідним європейським ЗМІ.

Очікується, що головами засідання будуть Микола Азаров та міністр закордонних справ головуючої в ЄС Данії Віллі Сьовндаль.

Нагадаємо, представники Євросоюзу знову заявили, що ЄС хоче укласти Угоду про асоціацію, але щоб документ був підписаний, Київ повинен вирішити проблеми з політв'язнями.
Популярне