RU

Азаров радить Кличку для початку стати мером Боярки

12.10.2012, 15:06
Азаров радить Кличку для початку стати мером Боярки - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України  Микола Азаров вважає, що лідер партії УДАР Віталій Кличко перед тим як йти у велику політику, міг би спробувати свої сили на місцевому рівні. Про це лідер Партії регіонів сказав в інтерв'ю Миколаївської обласної ТРК в п'ятницю в Миколаєві.

"Кличко - дуже талановитий спортсмен. У мене до нього є пропозиція як до спортсмена. Але який з нього державний діяч? Потрібно спробувати на більш простих речах. Я завжди кажу: ось хтось претендує на роль мера Києва. А чому відразу Києва? А може ... Є такий населений пункт - Боярка. Давайте спробуємо дати йому керувати цим містом", - сказав Азаров, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Прем'єр також сумнівається в тому, що люди, які зібралися навколо Кличка, можуть проводити корисну для країни діяльність на державних посадах. "Економіка не терпить ні проривів, ні ударів. Вона потребує системної, цілеспрямованої і копіткої роботи. Чи здатні цю роботу здійснити ті люди, які зараз навколо Кличка сформувалися? Наливайченко, Пинзеник ... Це ж усі члени колишньої "помаранчевої команди". Вони вже були при владі і провалили ситуацію в країні", - зазначив він.

На думку Азарова, на важливі державні посади повинні призначатися перевірені люди, за якими немає провалів і які вже показали результати.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини