RU

Азаров: Рішення місцевої влади по 9 травня - аморальні

26.04.2013, 17:53
Азаров: Рішення місцевої влади по 9 травня - аморальні - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає аморальним рішення місцевої влади про заборону використання комуністичної символіки та перейменуванням Дня перемоги в День скорботи. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу сказати вам однозначно: я вважаю, що обласні ради приймають абсолютно незаконні рішення. Більше того, аморальні рішення", - сказав Азаров.

Він зазначив, що "називати велике свято День перемоги Днем скорботи - це ображати пам'ять антифашистів, воїнів-союзників, які по суті дозволили, в тому числі і цим депутатам користуватися світом і демократією". "Я хотів би сказати, що, на жаль, ці ради надзвичайно заполітизовані. Замість вирішення життєво важливих насущних питань вони, по суті, провокують в країні нетерпимість, ворожнечу, і пора б вже виборцям, які вибирають таких депутатів, задати собі питання: чи правильно я роблю, голосуючи за ці політичні сили? " - додав Азаров.

При цьому він підкреслив, що у влади "достатньо можливостей захистити Конституцію і законодавство України" у зв'язку з рішеннями ряду обласних рад.

Нагадаємо, Львівська та Івано-Франківська міськрада визнали 9 травня Днем скорботи і заборонили комуністичну символіку. Крім того, сьогодні Львівська облрада визнала неприпустимим використання комуністичної та нацистської символіки 8-9 травня.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини