RU

Азаров пустив студента в Кабмін: Прийшли, значить, небайдужі

24.01.2012, 15:47
Азаров пустив студента в Кабмін: Прийшли, значить, небайдужі - Фото
e13b9463453a0878d9793dd9db8a53df.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров пустив одного з протестуючих студентів на засідання з обговорення законопроекту "Про вищу освіту".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, між тим одного з запрошених студентів не пускають в клуб Кабміну. Студент Михайло Каменєв прийшов на зустріч, його пропустили в Кабмін, він зайняв своє місце за столом. Однак коли у його колег, які протестують на вулиці, виникли проблеми з міліцією, він вийшов до них, залишивши на своєму місці сумку, папку з документами і капелюх. Назад студента охорона вже не пустила, хоча паспорт він мав при собі.

За словами Каменєва, охорона пояснила це тим, що його в списках вже немає. Студент сів у холі клубу Кабміну перед рамкою.

Народний депутат Максим Луцький підійшов до охорони і сказав, що Каменєв є в списку запрошених. Співробітники охорони, ігноруючи Луцького, заявили Каменєву, що його не пустять, оскільки він збирався влаштувати скандал.

Пізніше, зайшовши до зали, прем'єр-міністр запросив одного представника від студентів, які протестують під стінами Кабміну, на обговорення законопроекту "Про вищу освіту". "Вони прийшли, значить, вони небайдужі до теми дискусії, значить, у них є своя думка. Давайте їх вислухаємо", - сказав він.

У результаті в клуб Кабміну пустили представника громадської організації "Відсіч" Катерину Чепуру. Студент Михайло Каменєв, який вийшов до протестуючих, після чого його не пустили назад, так і залишився в коридорі перед рамкою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини