RU

Азаров просить у Ради рік спокійного життя

09.11.2012, 14:12
Азаров просить у Ради рік спокійного життя - Фото
Микола Азаров
Парті я регіонів заявляла про подолання руїни, але ніколи не говорила про подолання світової економічної кризи. Тому в непростих умовах світової економіки необхідно консолідуватися, а не вступати в конфронтацію. Про це йдеться в офіційній заяві прем'єр-міністра Миколи Азарова, якого цитує прес-служба.

"Можна, звичайно, виступати в різних шоу, розповідати про хороше життя - значно важче приймати конкретні рішення, спрямовані на те, як вистояти в цих непростих умовах економічної кризи", - зазначив Азаров. За його словами, зараз Україна знаходиться в набагато кращих умовах, ніж, наприклад, у березні 2010 року. "І все ж ті виклики, які зараз стоять перед нашою економікою, дуже серйозні", - додав він.

"Найближчі вибори через два з половиною роки, тому хоча б дайте рік часу на спокійне життя. І цього часу достатньо, щоб консолідовано приймати рішення. А через рік - знову починайте. Через рік-півтора почнеться президентська кампанія", - нагадав Азаров.

У зв'язку із цим прем'єр пропонує керівникам політичних партій у Верховній Раді приступити до переговорів з формування серйозної великої коаліції.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини