RU

Азаров про торгову війну з РФ: Проблема є, але не треба роздувати

15.08.2013, 13:10
Азаров про торгову війну з РФ: Проблема є, але не треба роздувати - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ЗМІ перебільшують масштаби існуючого торгового конфлікту України з країнами Митного союзу. Про це він заявив в ході робочої поїздки в Луганську область 15 серпня.

"ЗМІ перебільшують тему нібито існуючого конфлікту України з країнами Митного союзу. Так, є проблеми, але не варто зараз ці проблеми штучно перебільшувати. Насамперед, вирішення питань лежить у площині узгодження наших позицій", - сказав Азаров, пише місцевий сайт ОстроВ.

Зараз у взаєминах з Росією є "певні складнощі". "Зокрема, вони пов'язані з утворенням, структуруванням і формалізацією Митного союзу. З'являються відмінності в підходах. Як я вже говорив на засіданні Кабінету міністрів: дуже важливо продовжувати та активізувати наше співробітництво з країнами Митного союзу. Ще раз підкреслюю: не можна протиставляти співпрацю з країнами Євросоюзу співпраці з Митним союзом. Ми зобов'язані розвивати обидва напрями", - підсумував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала ввезення всіх товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. У Росії свої дії пояснили тим, що Україна не є членом Митного союзу, тому й виникли проблеми.

Детальніше про торгову війну Москви проти Києва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини