RU

Азаров про перевибори: На абсурдні ідеї грошей немає

06.11.2012, 10:42
Азаров про перевибори: На абсурдні ідеї грошей немає - Фото
Микола Азаров (фото - kmu.gov.ua)
Верховна Рада України 7-го скликання почне працювати у встановлені терміни, у країни немає грошей "на абсурдні ідеї", заявляє прем'єр-міністр, голова Партії регіонів Микола Азаров.

"Знову йдуть заклики до дестабілізації, до майданів. А що, вони забули, яка зараз погода у світі? Або безвідповідальність вже переходить всі межі? Та нічого у них не вийде. Країна провела вибори, сформувала парламент, він у встановлені терміни буде працювати" , - сказав він журналістам у вівторок в Києві, передає нтерфакс-Україна.

"У нас немає зайвих грошей на всякі абсурдні ідеї, і я хотів би, щоб це всі розуміли. Ситуація в світі та країні не така, коли ми могли б дозволити відривати від пенсій, від зарплат, від необхідних країні проектів на якісь фантастичні ідеї", - додав він.

Азаров нагадав, що після виборів він одразу запропонував всім партіям, які подолали 5% прохідний бар'єр до Верховної Ради, приступити до конструктивної співпраці. Він висловив розчарування тим, що його пропозицію ніхто не підтримав.

"Зараз деякі політики розмахують гаслами - "обнулення". Вони, правда, вже себе давно обнулили, за великим рахунком. Але вони не замислюються про те, що таке зараз увергнути країну в якісь вибори-довибори. Це мільярди гривень. Обіцяли народові і людям конструктивну роботу, роботу на творення. А яка зараз робота на творення? " - заявив Азаров.

6-9 грудня - останній пленарний тиждень роботи чинної Верховної Ради.

Перше засідання нового парламенту намічено на 17 грудня.

Досьє на Миколу Азарова

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини