RU

Азаров про Митний союз: Формула 3+1 вже працює

26.09.2013, 11:51
Азаров про Митний союз: Формула 3+1 вже працює - Фото
Микола Азаров (фото - kmu.gov.ua)
Прем'єр -міністр України Микола Азаров вважає, що формула співпраці України з Митним союзом у форматі 3+1 вже працює. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Вчора урядова делегація України на чолі з прем'єр-міністром на запрошення уряду республіки Казахстан взяла участь у першому засіданні вищого Євразійського економічного ради на рівні глав урядів. Таким чином, реально почала працювати формула відносин України та МС, ініційована президентом Віктором Януковичем - 3+1", - зазначив Азаров. За його словами, Україна бере участь у роботі Євразійської економічної комісії (ЄЕК) в якості спостерігача, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Україна і країни МС почали практично застосовувати мінський меморандум про поглиблення співпраці між Україною і ЄЕК. Це дуже важливий момент у наших відносинах, оскільки ми продовжуємо наполягати на тому, що розвиток торгово-економічних відносин з Євразійським союзом та СНД - стратегічний, надважливий і невід'ємний елемент нашої економічної політики", - сказав прем'єр.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини