RU

Азаров призначив нараду з ТВі, гендиректор каналу не в курсі

09.10.2012, 14:26
Азаров призначив нараду з ТВі, гендиректор каналу не в курсі - Фото
738032333b52a6a86f5af5b2ac95bb88.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров завтра, 10 жовтня, повинен провести нараду з питання ретрансляції програм телеканалу ТОВ ТРК Телерадіосвіт (логотип ТВі) у кабельних мережах.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, Азаров також наполягає, щоб це питання вивчили голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдінович і голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов. "Як відомо, в ЗМІ була піднята тема проблемності подачі сигналу каналу ТВі в кабельних мережах деяких регіонів. Враховуючи передвиборчий період, це питання отримало широкий резонанс. Зокрема, поширюється інформація про використання чисто господарських спорів для нібито тиску на опозиційний телеканал", - йдеться в повідомленні.

Гендиректор телеканалу ТВі Микола Княжицький про заплановану нараду дізнався від кореспондента ЛІГАБізнесІнформ. "Мене ніхто не запрошував. Я планував завтра бути за кордоном, де у мене заплановані дуже важливі зустрічі. Якщо мене запросять, можливо, я їх відміню", - сказав він.

Відповідаючи на питання, що змусило Азарова відреагувати на ситуацію навколо телеканалу ТВі, Княжицький припустив: "Оскільки дуже багато західних спостерігачів і політиків впевнені, що наше відключення пов'язано з виборчою кампанією, можливо, влада хоче добре виглядати перед виборами. А може, вони таким чином реагують на наше офіційне звернення. Я не знаю. Справа в тому, що президент вже давав доручення Нацраді розібратися із цим питанням, але Нацрада не сказала нічого, крім абсурдних тез, що не має до цього ніякого відношення і не може на це вплинути. Чи Закінчиться це доручення Азарова чимось ефективним, я не знаю".

Нагадаємо, ТВі вигнали з 80 кабельних мереж по всій країні. Княжицький неодноразово заявляв, що відключення каналу в регіонах відбувається за прямою вказівкою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Голова Нацради з телерадіомовлення Володимир Манжосов спростував цю інформацію.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини