RU

Азаров попереджає мітингувальників про відповідальність

04.12.2013, 11:14
Азаров попереджає мітингувальників про відповідальність - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров попереджає про кримінальну відповідальність за блокування роботи державних установ, як звичайними людьми, так і політиками. Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу.

"Влада продемонструвала витримку, максимальну терпимість і готовність до діалогу. Такий же цивілізований підхід повинен бути у тих, хто протестує. Але що ми бачимо? Що окремі політичні сили, не маючи абсолютно ніякого конструктивного плану, направляють вуличні протести на насильство, протиправне захоплення адміністративних і громадських будівель, перешкоджають роботі державних установ. Це кримінальний злочин. Я хочу запитати так званих лідерів вуличних протестів: хто візьме на себе відповідальність за ці злочини? Хто готовий нести кримінальну відповідальність? Я вимагаю, щоб так звані лідери не ховалися за спини людей  а публічно і чітко заявили: хто персонально за все це відповідає? І людям хочу сказати: ваші ватажки штовхають вас на злочин. Вони будуть намагатися сховатися за депутатську недоторканність, а вам ховатися ні за кого. Відповідальність неминуча. Тому зупиніться і не робіть це", - сказав Азаров, слова якого наводить прес-служба уряду.

Азаров закликав припинити свавілля, беззаконня і проводити протестні акції виключно у формах, передбачених Конституцією та законами України. "Я хочу відповідально заявити, що т, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпано. Залишається зовсім необхідна для цивілізованої європейської держави робота: як забезпечити стабільний економічний розвиток, доходи людей, їх соціальний та правовий захист, як дати об'єктивну правову оцінку конфліктів та правопорушень, що сталися і не допустити такого в майбутньому", - додав він.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада не підтримала відставку уряду. За таке рішення проголосувало всього 186 депутатів при необхідних 226. Відставка Кабміну Азарова - одна з вимог протестувальників.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини