RU

Азаров переклав спостерігачів на плечі губернаторів

24.10.2012, 11:46
Азаров переклав спостерігачів на плечі губернаторів - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав кількість іноземних спостерігачів на парламентських виборах безпрецедентною і доручив місцевій владі сприяти їхный роботі. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Азаров підкреслив, що всі гілки влади отримали доручення надавати всю необхідну підтримку та допомогу міжнародним спостерігачам. "Особливо звертаю увагу керівників регіональних і місцевих адміністрацій: ви персонально відповідаєте за сприяння місії міжнародних спостерігачів на вашій території. Навіть натяк на відмову співпрацювати, зволікання з розглядом питань уряд буде розглядати як надзвичайну ситуацію, створену з вашої вини", - сказав він.

За словами прем'єра, роботи зі сприяння спостерігачам буде багато. "На ці вибори їх прибуло безпрецедентна кількість: всього ми очікуємо близько 5 тисяч іноземних спостерігачів. Також за ходом виборів з української сторони спостерігають: 68 громадських організацій, понад 19 тисяч офіційних спостерігачів від громадських організацій, понад 85 тисяч офіційних спостерігачів від кандидатів у депутати, майже 115 тисяч спостерігачів від політичних партій, 694 акредитованих журналістів", - зазначив він.

Досье на Миколу Азарова

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини