RU

Азаров оцінив роботу свого Кабміну - задовільно

05.12.2012, 10:53
Азаров оцінив роботу свого Кабміну - задовільно - Фото
Микола Азаров
Уряд чимало зробив за час своєї роботи, але виконав далеко не всі поставлені перед ним завдання. Про це на засіданні Кабміну заявив виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Микола Азаров, коментуючи свою відставку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров підкреслив: "Президент прийняв мою відставку у зв'язку з обранням народним депутатом, що означає відставку всього Кабінету міністрів. Як голова уряду хочу подякувати всім за спільну, потрібно сказати відверто, складну роботу. Чи влаштовують нас її результати? І так, і ні".

За словами Азарова, роботу його уряду можна назвати задовільною, оскільки більше двох років робилося все можливе, незважаючи на несприятливі внутрішні та зовнішні умови.

"Ми зробили, об'єктивно кажучи, чимало. Не зовсім влаштовує тому, що не всі завдання, які ми ставили перед собою, виконано. Набагато більше перетворень ще потрібно здійснити", - додав в.о. прем'єра.

Перш за все, уточнив він, це відноситься до перегляду "несправедливих умов поставок російського газу". "Тому зараз самозаспокоєння просто не може бути, оскільки масштаб завдань, які стоять перед країною, набагато більше того, що вже зроблено", - заявив він.

Нагадаємо, в понеділок президент Янукович відправив у відставку Кабмін у повному складі, включаючи прем'єр-міністра. Азаров сам звернувся до голови держави із заявою про відставку. "У зв'язку з обранням мене народним депутатом України, відповідно до частини другої статті 115 Конституції України, статті 15 Закону "Про Кабінет міністрів України" заявляю про свою відставку", - зокрема, йдеться у заяві Азарова.

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини