RU

Азаров прокоментував хід торгових переговорів з Росією

16.08.2013, 17:32
Азаров прокоментував хід торгових переговорів з Росією - Фото
Микола Азаров
Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання користувачів.

"На цьому тижні мені довелося займатися вирішенням питань, пов'язаних з роботою Митної служби. До цього питання було привернуто увагу всього керівництва країни. Сьогодні президент мав розмову з російським президентом, за вказівкою Віктора Федоровича на зустріч до Москви терміново вилетіла наша урядова делегація на чолі з віце-прем'єр-міністром Бойком Ю.А. Відбулася зустріч Ю.А. Бойка з першим віце-прем'єр-міністром Росії Шуваловим І.І. Досягнуто домовленості про те, що в понеділок зустрінуться представники української та російської митних служб та відпрацюють всі питання, які на сьогоднішній день відносяться до розряду невирішених. Словом, здійснюється абсолютно нормальна робота з врегулювання тих питань, які потребують додаткового погодження та розгляді", - зазначив прем'єр, додавши, що "рішення буде знайдено".

"У цій ситуації мене здивувала реакція деяких наших політиків, з якою радістю та ентузіазмом вони розігрували тезу про нібито торгові війнаи між Україною і Росією. Можу відповідально заявити, що ніяких воєн не буде. А цим політикам я б порадив подумати: невже в наших національних інтересах будь-які торгові війни з нашим найбільшим партнером? До речі, на мій погляд, ці війни і не в інтересах Росії. Тому ми повні рішучості докласти всіх зусиль для врегулювання наявних спірних питань. Ну а наші люди повинні робити з усіх цих подій відповідні висновки ", - сказав прем'єр.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини