RU

Азаров не переконав Москву змінити ставлення до євроінтеграції

20.11.2013, 16:17
Азаров не переконав Москву змінити ставлення до євроінтеграції - Фото
Дмитро Медведєв і Микола Азаров
Прем'єр-міністри України і Росії не прийшли до єдиного рішення щодо подальшого розвитку взаємовідносин між країнами. Про це стало відомо на прес-конференції в Санкт-Петербурзі, проведеної за підсумками ради глав урядів СНД, повідомляє Дзеркало тижня.

Зокрема, Микола Азаров заявив, що Україна зберігає плани щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі. "Планова підготовка до вільнюського саміту здійснюється, на мій погляд, нормально. Ніякі плани у нас не змінюються", - сказав він.

Дмитро Медведєв зазначив, що позиція Росії з питання євроінтеграції України не зазнала змін. "Ми свої коментарі давали неодноразово, вони за цей час не зазнали жодних змін", - сказав російський прем'єр.

У той же час він підкреслив, що Росія не збирається застосовувати санкції до України у разі підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Ми будемо діяти відповідно до угоди, з договором і відповідно проведемо спочатку консультації так, як це прямо встановлено в додатку N6 (до договору про зону вільної торгівлі СНД - ред.). А після цього при відповідному факті масованої поставки товарів за певними цінами або констатації загрози такої поставки може бути застосоване рішення. Але зараз цього немає в порядку денному", - резюмував Медведєв.

28-29 листопада на саміті у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини