RU

Азаров наполягає, що телеефір заповнений не Партією регіонів

24.10.2012, 10:53
Азаров наполягає, що телеефір заповнений не Партією регіонів - Фото
Микола Азаров
Опозиційні сили на цих виборах більше представлені у засобах масової інформації, ніж влада. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що всі політичні сили в ході політичної кампанії отримали рівний доступ до ЗМІ і можуть вільно проводити агітацію. "Як свідчить моніторинг Держтелерадіо, який базується на даних статистики, опозиційні сили більше представлені в телерадіоефірі, друкованих ЗМІ та інтернеті, в півтора-два рази більше, ніж провладні сили", - сказав він.

Азаров уточнив, що на провідних загальнонаціональних каналах за період з 24 вересня по 14 жовтня обсяг ефірного часу, присвяченого діяльності представників опозиції, був на 62% більше, ніж обсяг ефірного часу, який використовували представники влади.

Вчора Академія української преси презентувала результати контент-аналізу новин прайм-тайму дев'яти провідних телеканалів. Як випливає зі звіту, Партія регіонів залишається лідером новинних програм: в цілому увагу до представників правлячої коаліції в 2,5 рази більше уваги до опозиції - 63% проти 25%.

Нагадаємо, раніше спостерігачі від Національного демократичного інституту (НДІ) США закликали українську владу відмовитися від адмінресурсу, надати всім кандидатам у депутати рівний доступ до засобів масової інформації, припинити тиск на опозицію та незалежні ЗМІ. Свої поради вони оприлюднили 17 вересня у Києві та передали їх в органи державної влади, ЦВК та учасникам виборчого процесу в Україні.

Після цього президент  Віктор Янукович заявив, що всі кандидати в народні депутати мають рівний доступ до засобів масової інформації: "Як кажуть, хто платить, той і замовляє музику. Іншого немає".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини