RU

Азаров: Нам і без Тимошенко з Луценком вистачає опозиціонерів

26.10.2012, 16:22
Азаров: Нам і без Тимошенко з Луценком вистачає опозиціонерів - Фото
Микола Азаров (фото - azarov.ua)
В Україні і без Юлії Тимошенко з Юрієм Луценком досить опозиційних лідерів, вважає прем'єр-міністр Микола Азаров. Про це він заявив на зустрічі з міжнародними спостерігачами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров, відповідаючи на запитання про те, як на перебіг виборчої кампанії впливає відсутність лідерів опозиції Тимошенко і Луценка, зазначив, що їм брати участь у кампанії забороняє законодавство, оскільки відносно них прийняті судові рішення, які набрали чинності.

"Як позначається їх відсутність на виборчому процесі. Мені важко у відсотках це оцінити і важко сказати, як це конкретно позначається. Якщо б у нас був дефіцит опозиційних діячів - це позначилося б дуже значно. Якби крім ось цих двох названих прізвищ нікого б з опозиції взагалі не було, то вибори безумовно не можна було б назвати демократичними. І, напевно, треба було б все зробити, щоб була опозиція на виборах. Але у нас Україна не страждає дефіцитом опозиційних лідерів. Ви, напевно, могли в цьому переконатися ", - додав він.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини