RU

Азаров: Ми нічого не випрошуємо у Євросоюзу

07.12.2012, 17:32
Азаров: Ми нічого не випрошуємо у Євросоюзу - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом найближчим часом буде підписана, оскільки це вигідно обом сторонам. Про це він написав у мережі Facebook.

"Звичайно, як і завжди, думки є різні, але найголовніше, що ніхто не виступає проти цієї угоди", - зазначив він.

Коментуючи думку користувача про те, що кілька європейських країн не хочуть бачити Україну в ЄС, і українська держава в цій ситуації може стати стороною, яка випрошує, Азаров сказав: Україна в цьому виглядала, як країна, яка  щось випрошувала". Я не знаю, чому ви вважаєте , що Україна виглядає як країна, яка щось випрошує. У нас є позиція, що ця угода взаємовигідна і для України, і для ЄС. Тож ми нічого не випрошуємо".

"Що стосується співпраці з Росією, то я не хотів би, щоб тут було протиставлення. Товарообіг і з ЄС, і з Росією, і країнами Митного союзу дуже великий, в сумі це більше 2/3 нашого товарообігу. Тож для нас життєво важливо і там, і там мати нормальні умови для співпраці", - підкреслив він.

Нагадаємо, європейські дипломати заявляють, що угода про асоціацію буде підписана під час виконання Україною певних умов, на яких вже давно наполягає ЄС. Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле заявив, що угода може бути підписана в листопаді 2013 року, якщо українська сторона до цього часу вирішить низку проблемних питань. Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що Україна готова продовжувати євроінтеграцію, але ратифікація Угоди про асоціацію зараз залежить від Брюсселя.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини