RU

Азаров має намір обговорити з опозицією вимоги МВФ

21.11.2013, 12:50
Азаров має намір обговорити з опозицією вимоги МВФ - Фото
Микола Азаров
Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні тарифів на газ для населення приблизно на 40 %. Про це в ході засідання уряду заявив прем'єр-міністр  Микола Азаров, повідомляє УНН.

"Серйозні проблеми стоять перед Україною у зв'язку з нашими зобов'язаннями перед МВФ", - зазначив прем'єр.

За його словами, МВФ виставив Україні наступні умови: підвищення тарифів на газ, на опалення для населення приблизно на 40 %; обов'язкове заморожування базової заробітної плати, мінімальної заробітної плати, загальнономінальної зарплати на поточному рівні; істотне скорочення витрат на бюджетні цілі, зниження субсидій у енергетиці; поступове згортання звільнення від ПДВ для сільського господарства та інших галузей.

Також Азаров дав доручення дізнатися, чи згодна опозиція з висунутими МВФ умовами і доповісти про це.

Нагадаємо, виконавча рада Міжнародного валютного фонду обговорить питання України на зустрічі, яка попередньо запланована на середину грудня. Група експертів МВФ відвідала Київ у період з 17 по 29 жовтня. Попередня програма stand-by завершила свою дію в минулому році. З тих пір українська влада заявляє про необхідність відкриття нової кредитної лінії обсягом близько $15 млрд. Ці кошти в першу чергу необхідні для проведення виплат за попередніми кредитами МВФ.

Питання надання кредиту від МВФ пов'язане з євроінтеграцією України. Зазначимо, що європолітики заявили про готовність допомогти Україні в переговорах з МВФ.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини