RU

Азаров: Компроміс з РФ знайдемо, жити під диктовку - не будемо

22.12.2011, 10:03
Азаров: Компроміс з РФ знайдемо, жити під диктовку - не будемо - Фото
8b4a6196c124dbc05f8f88e940186a25.jpg
Компромісні рішення на газових переговорах з Росією буде знайдено вже найближчим часом. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Вчора був проведений черговий раунд газових переговорів. Незважаючи на всю складність переговорного процесу, впевнений, компромісні рішення буде знайдено вже найближчим часом", - зазначив він на своїй сторінці у Facebook.

За словами прем'єр-міністра, в Москві працює група експертів від України на чолі з міністром енергетики Юрієм Бойком і міністром юстиції Олександром Лавриновичем. "Вони остаточно узгодять усі питання і формулювання нового договору", - зазначив Азаров.

Прем'єр також прокоментував ухвалення проекту держбюджету на 2012 рік вчора ввечері. "Після ретельного зважування ситуації я прийняв рішення провести позачергове засідання уряду для розгляду проекту бюджету на 2012 рік. Ми не будемо ставити фінансову і бюджетну стабільність у державі в залежність від того, коли буде угода по газу. Щойно засідання завершилося. Уряд затвердив консервативний, дуже жорсткий, але збалансований і реалістичний проект бюджету", - наголосив Азаров.

За його словами, це стане гарантією того, що, спираючись на власні сили, Україна буде розвиватися. "Незважаючи на кризу в єврозоні і тиск зростаючих цін на газ", - зазначив прем'єр.

"Це складне рішення. Але чесне і відповідальне. Жити за власні кошти краще, ніж жити під чужу диктовку. При цьому соціальні гарантії ми не тільки не скорочуємо, як це роблять багато країн, але збільшуємо. Не так, як хотілося, але збільшуємо. І податковий тиск не збільшуємо, а знижуємо", - додав прем'єр-міністр.

За словами Азарова, навколо бюджету буде "багато дискусій і напевно спекуляцій". "Ми витримаємо. І розраховуємо на підтримку всіх розсудливих людей в Україні", - підсумував Азаров.

Нагадаємо, вчора ввечері на позачерговому засіданні Кабміну був затверджений проект держбюджету на 2012 рік. Очікується, що вже у четвер він буде розглянутий на профільному комітеті, а в п'ятницю - затверджений депутатами в залі засідань Верховної Ради.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини