RU

Азаров: Кабмін і ПР не мають відношення до проблемних округів

02.11.2012, 16:50
Азаров: Кабмін і ПР не мають відношення до проблемних округів - Фото
Микола Азаров
Ні уряд, ні Партія регіонів не мають відношення до проблемних ситуацій, що виникли в окремих виборчих округах з підрахунком голосів. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з представниками Місії спостереження за парламентськими виборами від Міжнародної комісії Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ на чолі з Послом Одрі Гловер.

"Підкреслюю, що ні Партія регіонів, ні Уряд ніяк до цих ситуацій не причетні Підтвердженням тому є, зокрема, той факт, що Партія регіонів у Києві програла своїм політичним опонентам на всіх округах. - Це свідчить про те, що адміністративний ресурс не використовувався. Більш того, представники опозиції мали значно ширші можливості по доступу до ЗМІ, проведення агітаційної кампанії, ніж представники влади", - сказав Азаров, слова якого наводить прес-служба Кабміну.

Голова уряду відзначив, що на 90% території України вибори пройшли спокійно, без порушень законодавства: не було жодних проблем ні з проведенням передвиборчої кампанії, ні з голосуванням, ані з процесом підрахунку голосів. За його словами, в Україні були створені абсолютно всі умови для проведення демократичних, чесних, транспарентних виборів.

Прем'єр-міністр заявив, що конфліктні ситуації в окремих округах мають бути вирішені виключно в рамках чинного законодавства. "Сподіваюся, що сьогодні-завтра вся ця процедура підрахунку голосів буде, нарешті, завершена", - додав голова уряду.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Україна з інтересом очікує остаточного звіту ОБСЄ/БДІПЛ, який повинен бути опублікований приблизно через 8 тижнів.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини