RU

Азаров доручив міністрам готувати закони з євроінтеграції

11.07.2013, 10:52
Азаров доручив міністрам готувати закони з євроінтеграції - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив міністрам підготувати євроінтеграційні закони до кінця парламентських канікул, які залишилися, тобто, до вересня. Про це він заявив сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"За час парламентських канікул Кабінет міністрів повинен підготувати до розгляду у парламенті низку законодавчих актів, спрямованих на структурні зміни в економіці і соціальній сфері, на європейську інтеграцію України", - сказав прем'єр.

Азаров підкреслив, що пріоритетним завданням залишаються законопроекти, пов'язані з удосконаленням законодавства про вибори, реформуванням системи правосуддя та правоохоронних органів, а також проекти законів, спрямовані на боротьбу з корупцією і поліпшення бізнес-клімату в країні.

"Багато з цих законопроектів вже узгоджені з європейськими інститутами, зокрема, з Венеціанською комісією та Європейською комісією. Після остаточного відпрацювання вони будуть внесені до Верховної Ради і, сподіваюся, будуть прийняті парламентом у вересні-жовтні до Вільнюського саміту", - зазначив Азаров.

Азаров розраховує, що на початку наступної сесії Верховної Ради буде прийнято низку законопроектів, спрямованих на розвиток підприємництва та залучення інвестицій. Зокрема, йдеться про зміни до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків, а також про зміни в ряд законів України щодо стимулювання інвестицій.

Голова Кабміну звернув увагу на необхідність своєчасної підготовки проекту бюджету на 2014 рік. "Ще навесні уряд схвалив основні напрями бюджетної політики на 2014 рік. Документ відпрацьовано комітетом Верховної Ради 22 травня 2013 року. Комітет з питань бюджету ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект постанови", - зазначив Азаров.

"Доручаю Міністерству фінансів разом з усіма розпорядниками бюджетних коштів, з регіонами, комітетами і фракціями Верховної Ради максимально відпрацювати і узгодити проект бюджету до внесення на розгляду парламенту", - сказав прем'єр.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини