RU

Азаров дав перше інтерв'ю після втечі: у всьому винен Майдан

04.02.2015, 12:39
Азаров дав перше інтерв'ю після втечі: у всьому винен Майдан - Фото
Микола Азаров
Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, який втік з країни, заявив, що "група Тимошенко-Турчинова" хотіла реалізувати "румунський сценарій" в Україні ще в 2004 році. Про це він заявив в інтерв'ю  MigNews (ресурс належить Вадиму Рабиновичу, депутату "Опозиційного блоку").

"У 2004 році тим, хто рвався до влади, а це група Тимошенко-Турчинова, не вдалося пролити кров, вони дуже хотіли провести події за "румунським сценарієм", щоб повністю знищити керівництво країни", - заявив він. За його словами, тоді Тимошенко-Турчинову це не вдалося, бо провели "третій тур" виборів, а ось в кінці 2013-го "ми побачили те ж саме".

За його словами, Євромайдан зібрався за "помилкову тезу", що Україна відмовилася від євроінтеграції, але, за словами Азарова, "ніяка євроінтеграція нам не світила". "Але враховуючи слабкість керівництва, було прийнято рішення йти на реалізацію збройного перевороту. Цілком зрозуміло, що без підтримки західних країн і США в цій групі змовників не було жодного шансу на успіх", - заявив Азаров.

"Але ніякої активної позиції керівництва країни щодо захисту конституційного ладу країни не було, тому що активно втручалися західні країни, які постійно нам говорили "ні в якому разі не застосовуйте силу", - сказав він.

За його словами, через це "фактично три місяці Янукович намагався домовитися, і домовився до того, що був повалений з поста президента". "Була сформована команда, яка мала перед собою завдання фізично знищити його та його сім'ю. І в нього не залишалося ніякого виходу, крім як залишити країну", - сказав Азаров.

"До речі, мало хто знає, що замах був організований і на мене. Машина, в якій їхала моя дружина, моя машина, яка була обстріляна з автоматів. І тільки дивом моя дружина вижила. Але ясно, що ці кулі призначалися мені. І тому у мене теж не залишалося іншого виходу, як покинути країну ", - додав він.

Нагадаємо, Азаров зараз знаходиться в Москві, після своєї втечі з України. Проти нього та його сина застосовані західні санкції, він оголошений в розшук по лінії Інтерполу.

Джерело: Українська правда

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини