RU

Азаров знову доручив розробити формулу спілкування з пресою

16.02.2011, 12:20
Азаров знову доручив розробити формулу спілкування з пресою - Фото
8dd9f230809051bb526bd97f54488d3f.jpg

Азаров знову доручив розробити формулу спілкування з пресою

Кабінет Міністрів України збирається розробити чіткі критерії реагування на критичні публікації у засобах масової інформації і звернення громадськості. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) на засіданні уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив: "Ми повинні впровадити новий критерій ефективності нашої роботи - це предметне реагування на критичні публікації у ЗМІ і звернення громадськості, а також активні інформаційно-роз'яснювальні роботи міністерства або відомства. Це стосується усіх".

Прем'єр доручив секретаріату Кабінету Міністрів розробити проект рішення, яким будуть впроваджуватися такі критерії.

"Ми не повинні дозволяти керівникам приховуватися від громадянського суспільства, ігнорувати публікації у пресі. Водночас я не дозволю бути такими собі хлопчиками для побиття і мовчки зносити неправдиві обвинувачення і перекручення фактів, дискредитацію політики уряду. Нашому уряду нічого приховувати і нічого боятися, треба бути відкритими і енергійними в інформаційному просторі. Без цього необхідні реформи не здійснити", - заявив він.

Нагадаємо, про необхідність зобов'язати владу оперативно і предметно реагувати на критичні публікації у засобах масової інформації М.Азаров говорив ще у липні минулого року. Для цього Прем'єр-міністр запропонував вибудувати систему такого реагування і контролю на усіх рівнях влади. "Ми напрацюємо відповідну постанову і зобов'яжемо реагувати на критику будь-якого засобу масової інформації... Якщо там викладена правда, якщо там містяться факти, на які треба реагувати, то ми примусимо владу реагувати. Ми розробимо систему, за якою влада буде на це реагувати", - сказав глава уряду.

Водночас за минулі відтоді півроку ця обіцянка М.Азарова так і не була втілена у життя.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини