RU

Азаров заявив про небезпеку введення "ручного управління" бюджетом

23.06.2009, 11:06

Мета змін до Бюджетного кодексу - перевести бюджет в режим ручного управління в період виборів. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Микола Азаров, пояснюючи, чому "регіонали" блокують розгляд цього питання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров звернув увагу на норму проекту, відповідно до якої Кабінет Міністрів дістає право самостійно перерозподіляти всі бюджетні призначення без узгодження з Бюджетним комітетом Верховної Ради.

Також М.Азаров вказав, що цей проект не вирішує такі проблеми, як необхідність підвищення прожиткового мінімуму, наділення місцевих бюджетів додатковими ресурсами. "Безліч норм так званого Бюджетного кодексу в тій редакції, яку ви зараз запропонували, створені поспіхом. Мета одна: ввести країну в режим ручного управління в період виборів", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні парламент мав намір розглянути нову редакцію Бюджетного кодексу. Таке рішення було прийняте напередодні під час засідання погоджувальної ради. Водночас, згідно з узагальненими висновками Головного юридичного управління Верховної Ради, законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу N2709 вимагає істотного доопрацювання і внесення на повторне друге читання. При цьому зауваження юридичного управління займають понад 20 сторінок.

Однак перед розглядом цього питання депутати з фракції Партії регіонів заблокували парламентську трибуну.

Микола Азаров: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини