RU

Азаров запропонував Костусєва на посаду глави АМКУ

26.03.2010, 17:10

Прем'єр-міністр України Микола Азаров пропонує призначити Олексія Костусєва на посаду глави Антимонопольного комітету України (АМКУ). Відповідний проект постанови N6226 сьогодні зареєстровано у Верховній Раді.

Нагадаємо, робота глави АМКУ О.Костусєву добре знайома. Цю посаду він обіймав сім років, після того, як у червні 2001 року вперше очолив комітет указом Президента Леоніда Кучми. АМКУ під його керівництвом у різний час з тією чи іншою результативністю боровся зі збільшенням цін на бензин, м'ясо і хліб, вартість залізничних перевезень і тарифів на житлово-комунальні послуги.

З грудня 2005 року О.Костусєв - член Партії регіонів (до В.Януковича перейшов з партії "Союз"). Навесні 2006 за списком Партії регіонів пройшов у депутати парламенту. Після формування антикризової коаліції і уряду на чолі з Віктором Януковичем прийняв пропозицію повернутися на пост глави АМКУ, на якому після "помаранчевої революції" йому працювалося не цілком комфортно. Пішов у відставку влітку 2008 року, після того, як Кабмін Юлії Тимошенко призначив в. о. голови Антимонопольного комітету Олександра Мельниченка.

Олексій Костусєв: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини