Азаров вважає обґрунтованою нову справу проти Тимошенко

14.10.2011, 14:15
Азаров вважає обґрунтованою нову справу проти Тимошенко - Фото
e755903e5f1907fdd91c2f0f3f0df4eb.jpg

Прем'єр-міністр зазначив, що за $405,5 млн. боргу, які вимагає Міністерство оборони Росії від українського уряду, повинні відповісти ті, "хто приймав це рішення, хто звалив цей борг на країну, на державу"

Азаров вважає обґрунтованою нову справу проти Тимошенко

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає обґрунтованим порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ).

"Якщо відповідні органи таку справу порушили, значить, у них були підстави порушити", - сказав він журналістам в п'ятницю в Умані, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому Азаров додав: "А що вони повинні були робити? Вдавати, що цього не знають, не помічають?".

Азаров також наголосив, що за $405,5 млн. боргу, які вимагає Міністерство оборони РФ від українського уряду, хтось повинен відповісти. "Хто повинен відповісти? Ті, хто приймали це рішення, хто звалив цей борг на країну, на державу", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации