RU

Азаров вирішив налагоджувати діалог з суспільством, закривши доступ до міністрів

06.10.2011, 10:47
Азаров вирішив налагоджувати діалог з суспільством, закривши доступ до міністрів - Фото
c2c97a6072ba3d08c3c6ccddaf0c2412.jpg

Азаров вирішив налагоджувати діалог з суспільством, закривши доступ до міністрів

Під час відкритої частини вчорашнього засідання Кабінету міністрів України прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про необхідність встановлення діалогу між урядом і суспільством. В зв'язку із цим він доручив міністрам "використовувати будь-яку можливість" особисто звертатися до людей і розказувати їм правду про реальне положення справ в країні. В уряді цей заклик не почули, заявивши журналістам, що засідання Кабміну - не краще місце для спілкування з міністрами. Про це пише газета Комерсант-Україна в статті "Николай Азаров решил войти в доверие".

Газета зазначає, що засідання Кабміну почалося з чергового конфлікту між урядовою охороною і журналістами. Перед його початком декілька представників інформаційних агентств спробували підійти з питаннями до міністрів, які зайняли свої місця за столом. Однак замість коментарів представники ЗМІ почули від охорони і співробітників прес-служби, що переміщатися по залу засідань не можна, а працювати журналістам можна тільки в спеціально відведеному місці.

Ця вимога особливо дисонувала зі вступним словом Азарова, який, відкриваючи засідання уряду, заявив, що Кабміну необхідно посилити комунікацію з суспільством.

Одним з тих, хто не в належній мірі контактує з громадськістю, Азаров вважає міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На думку прем'єра, на сайті Міносвіти недостатньо роз'яснюються нововведення в освітній сфері. "І це в такому міністерстві - науки і знань!" - обурився прем'єр.

"Діалог з людьми - складна робота, але це наш борг. Тому вимагаю: звертайтеся до людей. Говоріть правду про реальний стан речей. Активізуйте зустрічі з громадськими організаціями. Особисто, наголошую. Використовуйте для цього будь-яку можливість", - заявив Азаров, завершуючи свій виступ. Він додав, що "формальними звітами або участю в політичному ток-шоу ми не побудуємо міст солідарності".

Після закінчення відкритої частини засідання Кабміну до представників ЗМІ вийшов прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко. Він заявив, що журналісти, ставлячи питання міністрам перед початком засідання, "заважають їм працювати". "Ми запросили вас. Ми раді вас бачити на засіданні уряду", - запевнив Лук'яненко, зазначивши, що спілкуватися з міністрами можна в приватному порядку. "В іншому місці, будь ласка, жодних обмежень. Але тут проходить засідання уряду", - додав він.

Микола Азаров: біографія, новини>>>
Уряд Азарова: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини