RU

Азаров і Тігіпко не прийшли в Раду на годину питань до уряду

23.09.2011, 10:48
Азаров і Тігіпко не прийшли в Раду на годину питань до уряду - Фото
5ea94362a5de5a170f2954667400ea4c.jpg

Азаров і Тігіпко не прийшли в Раду на годину питань до уряду

Прем'єр-міністр України Микола Азаров і віце-прем'єр-міністр, міністр праці та соціальної політики Сергій Тігіпко не прийшли на годину питань до уряду у Верховній Раді. У зв'язку ыз цим голова парламенту Володимир Литвин скасував захід і запропонував на наступному пленарному тижні не розглядати законопроекти Кабінету міністрів.

Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин сказав: "Я вважаю, що сьогодні в нас немає підстав проводити годину питань до уряду". Також він підкреслив, що останнім часом представники Кабінету міністрів не відвідують його в повному складі. "Це не примха, це закон ", - додав він.

Також спікер парламенту заявив, що виступає з ініціативою, щоб на наступному пленарному тижні урядові законопроекти не розглядалися доти, поки не буде налагоджене співробітництво.

Литвин подякував членам уряду, які прийшли до парламенту, після чого вони залишили зал пленарних засідань, а Рада взялася до розгляду депутатських запитів.

Нагадаємо, що сьогодні парламентарії планували поставити запитання Тігіпко із приводу пропозиції уряду про скасування ряду пільг, а також по інших соціальних проблемах. Крім цього, низку питань вони планували поставити прем'єр-міністрові України Азарову.

Владимир Литвин: биография, новости>>>
Верховная Рада VI созыва: все новости>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини