RU

Азаров розповів, що змушує людей виходити на мітинги

23.03.2011, 16:30

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що люди вийшли на мітинг під будівлю Кабінету Міністрів через те, що влада не змогла провести з ними роз'яснювальну роботу. Про це він заявив сьогодні на з'їзді депутатів всіх рівнів від Партії регіонів, який проходить у Києві.

"Якщо люди вийшли до будівлі Кабінету Міністрів, отже, ми не змогли з людьми провести роботу. Ми не змогли роз'яснити і вирішити своєчасно ті проблеми, які їх рухали до Кабінету Міністрів. І це стосується кожного району, кожного міста", - наголосив він.

Також глава уряду додав, що владі необхідно брати уроки з кожного такого випадку. "Тим більше, що зараз наші можливості вирішувати проблеми значно більші, ніж були рік тому", - додав він.

Нагадаємо, 22 березня з ранку під будівлею уряду зібралося понад 7 тисяч представників сфери освіти, які вимагали збільшити зарплати і пенсії, а також наблизити тариф першого розряду працівників галузі до мінімальної заробітної плати.

Після перемовин з протестуючими представники влади заявили, що на засіданні Кабінет Міністрів розгляне питання збільшення на 20% зарплат працівникам сфери освіти.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини