RU

Азаров розписав новорічні чергування для віце-прем'єрів

09.12.2010, 13:15

Кабінет Міністрів розписав по міністрах чергування на новорічні і різдвяні свята. Відповідне розпорядження N2198-р про чергування 1 і 7-9 січня 2011 року датовано 8 грудня і підписано Прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Як випливає з тексту документа, чергування встановлюються для забезпечення вирішення невідкладних питань.

Зокрема 1 і 8 січня на роботу вийде Віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, 2 січня - Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв. Віце-прем'єр з питань регіонального розвитку Віктор Тихонов відчергує у Кабміні 3 січня, Віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко - 7 січня. Закриє період чергувань (9 січня) Міністр Кабміну Анатолій Толстоухов.

Крім того, керівникам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади М.Азаров цим розпорядженням отримав встановити чергування керівних співробітників на зазначений період, графіки чергувань подати у Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України рекомендував керівникам підприємств наступного року перенести робочі дні лише двічі - у зв'язку з 8 березня і Днем Конституції. Водночас українці були позбавлені новорічних і травневих вихідних.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини