RU

Азаров пояснив, за що судять Тимошенко

02.09.2011, 12:21

Екс-прем'єра, лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко зараз судять за фальсифікацію урядових директив для газових переговорів з керівництвом РФ. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відкритої лекції для студентів Київського національного університету ім.Т.Шевченка.

"Знаючи чудово, що уряд ці директиви ніколи в житті не затвердить, вона створила фальшивку під назвою "директиви уряду України" і дала Дубині на підпис", - сказав Азаров, якого цитує агентство Інтерфакс-Україна.

Зі слів прем'єра, умови газових контрактів, які Тимошенко представила тогочасному українському уряду, були настільки очевидно невигідними для України, що уряд відмовився схвалити директиви на укладення цих угод.

Азаров зазначив, що до підписання газових контрактів 2009 року була домовленість з Росією про те, що щорічно складається додаткова угода, яка визначає обсяги поставок газу, вартість транзиту і ціну на газ.

"За результатами підписання Тимошенко угоди Україна впродовж 10 років зобов'язується закуповувати приблизно 40 млрд м. куб. газу щорічно. І якщо раптом вона не закуповує, то все одно повинна платити за цей обсяг і ще виплачувати штрафні санкції – 150% від вартості газу за недобір влітку і до 300% за недобір газу зимою", - пояснив прем'єр.

Він резюмував, що дані контракти абсолютно невигідні для України і несправедливі і вони повинні бути переглянуті.

Нагадаємо, напередодні суддя Печерського райсуда Києва Родіон Кірєєв вп'ятнадцяте відмовив в задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу для екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Микола Азаров: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини