RU

Азаров пояснив, що суть адмінреформи не у кількості, а в якості

08.12.2010, 10:15
Азаров пояснив, що суть адмінреформи не у кількості, а в якості - Фото
2170a5d6adedb7bb6a1c13f668d975e4.jpg

Азаров пояснив, що суть адмінреформи не у кількості, а в якості

Суть адміністративної реформи полягає у підвищенні ефективності управління країною. Про це розповів Прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі "5 каналу".

"Передусім, адмінреформа полягає не у тому, що ми скоротимо кількість державних службовців, хоч це неминуче і це обов'язково. Значення адміністративної реформи полягає у підвищенні якості управління країною, у підвищенні ефективності управління", - заявив М.Азаров.

"Тобто створення такої системи, коли менше помилок буде, коли система управління буде струнка, коли з цієї системи управління усунуть дублюючі органи. Тому що дублюючі органи – це гірше ніж взагалі не мати ні якого органу, це означає відповідальність розпливається, втрачається, нікому прийняти рішення. Ось тому головна ідея створити просту ефективну систему управління і скоротити витрати на фінансування цієї структури", - пояснив Прем'єр

"І, звичайно, будуть скорочені кількість комітетів, відомств, чисельність держслужбовців… Але ці люди будуть працевлаштовуватися", - додав він.

Водночас інформацію про об'єднання деяких міністерств в одне відомство Прем'єр назвав чутками. "Давайте не будемо коментувати чутки. Буквально через день-два відбудеться у Президента відповідне засідання комітету, на якому буде оголошено про всю адмінреформу… Вона продумується зараз, деякі деталі допрацьовуються. І як тільки вона буде готова, ніхто її приховувати не буде", - сказав М.Азаров.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини