RU

Азаров повторив: Пріоритет України - ЄС і Зона вільної торгівлі

13.04.2011, 17:10
Азаров повторив: Пріоритет України - ЄС і Зона вільної торгівлі - Фото
9c04cfd858d6d6313a6b4ffe00b65dcd.jpg

Азаров повторив: Пріоритет України - ЄС і Зона вільної торгівлі

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) розраховує до кінця року знайти компроміс і завершити перемовини зі створення Зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом. Про це він повідомив сьогодні на спільній прес-конференції з Прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском, відповідаючи на питання, як він оцінює результати перемовин зі створення ЗВТ, які завершилися 8 квітня.

"Певний прогрес є, і ми плануємо нашу роботу так, щоб цього року завершити цей складний перемовний процес так, щоб був досягнути компромісу між інтересами України як торгового партнера і Європейського Союзу", - зазначив М.Азаров, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, з 4 по 8 квітня у Брюсселі пройшов черговий раунд перемовин щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС, як у політичній частині, так і щодо створення ЗВТ з ЄС. Обидві сторони позитивно оцінили підсумки перемовин.

Нагадаємо також, що раніше глава уряду РФ Володимира Путіна приїхав у Київ, де переконував українську владу відмовитися від ідеї створення ЗВТ з ЄС, вступивши замість цього у Митний союз (МС) Росії, Білорусі і Казахстану. Україна, у свою чергу, готова співпрацювати з МС лише у форматі"3+1".

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Дональд Туск: біографія та добірка новин>>>
Інтеграція в ЄС: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини