RU

Азаров переконаний, що Ющенко розпустить Верховну Раду

06.10.2008, 13:35

Президент України Віктор Ющенко розпустить Верховну Раду для того, щоб поновити список своєї політичної сили, вважає народний депутат від Партії Регіонів Микола Азаров. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

"У цьому випадку все передбачувано і абсолютно очевидно, що він піде на розпуск Верховної Ради. Я просто дивуюся, яким чином він формував той список НУНСа, так званої національної самооборони, що виявилося, що його людей, які його підтримують, там начебто немає. І їх там мало, принаймні. Ну, ось як ти формуєш так список? Тому піти на вибори і отримати нехай менше, але зате перевірених бійців … напевно лідер будь-якої політичної сили пішов би на це", - зазначив М. Азаров.

Народний депутат також звернув увагу на те, що вся логіка дій Президента останнім часом свідчить про те, що він таке рішення прийняв. "І, напевно, там зараз формально дотримуються якісь умови, необхідні для остаточного прийняття такого рішення", - відзначив М. Азаров, додавши, що про інформацію щодо розпуску парламенту знає не від своїх знайомих із Банкової, хоч вони у нього там є.

"Ви вважаєте, що у мене там на Банковій свої люди є … так, є звичайно, але я, повірт, не використовую людей, хороших моїх товаришів, знайомих, для того, щоб витягувати з них ту інформацію, яку їм хтось сказав поки не розголошувати, тим більше, що я і без цього знаю, яка буде поведінка Президента", - наголосив народний депутат.

Досьє на Миколу Азарова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини