RU

Азаров не чекає кадрової революції у Кабміні

07.10.2010, 17:10
Азаров не чекає кадрової революції у Кабміні - Фото
0cfb5e9e1fe5658e73754e502534e72a.jpg

Азаров не чекає кадрової революції у Кабміні

Ухвалений парламентом Закон "Про Кабінет Міністрів України" не передбачає масштабних кадрових змін. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в Хельсінкі.

"Ніяких революцій не буде. Буде природне приведення складу Кабміну у відповідність до Конституції України, і будуть зміни, які виникають з необхідності посилення тих чи інших ділянок роботи", - наголосив М.Азаров, якого цитує департамент інформації і масових комунікацій Секретаріату Кабміну.

Прем'єр-міністр наголосив, що в основі роботи уряду покладені стабільність, передбачуваність, надійність - саме цього чекають можливі інвестори, зокрема фінські. Глава уряду додав, що під час спілкування з представниками фінського бізнесу було обговорено ряд інвестиційних проектів, які планується реалізовувати в Україні.

Нагадаємо, сьогодні, 7 жовтня, Верховна Рада ухвалила новий Закон про Кабінет Міністрів. За проект N7208 загалом проголосували 252 народні депутати. Підставою для прийняття цього документа стала зміна положень Конституції України, якими визначаються повноваження і порядок діяльності Кабміну, внаслідок рішення КСУ про скасування політреформи.

Політреформа-2004: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини