RU

Азаров назвав скарги опозиції інформаційною нісенітницею

27.10.2010, 11:40
Азаров назвав скарги опозиції інформаційною нісенітницею - Фото
c56e99f2b3f3a8618acb174eadf765a2.jpg

Азаров назвав скарги опозиції інформаційною нісенітницею

Прем'єр-міністр України Микола Азаров впевнений, що скарги щодо виборчого процесу, які є сьогодні, не вплинуть на хід голосування і вимагав від чиновників негайно реагувати на звернення громадян у зв'язку з порушенням їхніх виборчих прав, аж до офіційного оприлюднення результатів голосування. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами М.Азарова, більшість скарг опозиції в зв'язку з виборчим процесом "є інформаційною нісенітницею, яка лопнула як мильний пузир". "З'явилася невелика кількість скарг, які зараз оперативно розглядаються у судах. У будь-якому випадку, те, що оскаржується, впливає на соті частки відсотка всіх виборців у країні і абсолютно не може перешкодити проведенню голосування. Але я наголошую, що там, де влада має захищати права виборців, не йдеться про відсотки. Кожний громадянин має безперешкодно реалізувати своє право, а отже, моя категорична вимога - негайно, конструктивно і принципово реагувати на кожне звернення громадян - залишається у силі аж до офіційного оприлюднення результатів голосування", - сказав він.

Прем'єр зазначив, що Кабінет Міністрів забезпечив фінансування виборчої кампанії у повному обсязі. Він також запевнив, що влада забезпечить близько 500 міжнародним спостерігачам усі необхідні умови для виконання їхніх місій. "Кількість спостерігачів така, що можна охопити всі регіони. Все це свідчить про те, що влада прозоро і ретельно, згідно із законом організувала проведення виборів. Сьогодні вже впевнено можна стверджувати, що всі учасники виборчого процесу отримали рівні можливості змагатися за голоси виборців, і через чотири дні виборці вільно і безперешкодно вирішать, кому довіряє влада на місцях у такий відповідальний період масштабних перетворень", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше ряд політичних сил заявили про порушення під час підготовки до проведення місцевих виборів.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини