Азаров назвав розпуск парламенту хорошим засобом

03.09.2009, 15:34

Народний депутат від Партії регіонів Микола Азаров вважає, що розпуск парламенту може стати хорошим засобом для порятунку країни від катастрофи. За його слівов

Народний депутат від Партії регіонів Микола Азаров вважає, що розпуск парламенту може стати хорошим засобом для порятунку країни від катастрофи. За його слівовами, Україні потрібен новий прецездатний парламент і новий прецездатний уряд.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, М.Азаров наголосив: "Ця влада веде країну до катастрофи. Тому тут будь-які засоби хороші, в тому числі і розпуск або саморозпуск Верховної Ради, для того, щоб обрати новий працездатний парламент і новий працездатний уряд. Я виступаю за найшвидше проведення нових парламентських виборів, і я підтримую саморозпуск Верховної Ради. Але, на жаль, ті товариші, які зараз при владі, вхопилися за цю владу руками і ногами".

Нагадаємо, раніше, на відкритті п'ятої сесії Верховної Ради спікер Володимир Литвин заявив, що парламент повинен або працювати, або саморозпуститися. "Якщо не хочете працювати, давайте ухвалимо рішення про саморозпуск Верховної Ради", - запропонував він депутатам.

Плідно працювати у ВР в день відкриття сесії не вийшло - Партія регіонів заблокувала парламентську трибуну. Перед блокуванням народні депутати провалили запропонований Партією регіонів законопроект N4557 про підвищення мінімальних зарплат і пенсій. За його прийняття проголосували тільки 200 депутатів.

Микола Азаров: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить