RU

Азаров назвав розпуск парламенту хорошим засобом

03.09.2009, 15:34

Народний депутат від Партії регіонів Микола Азаров вважає, що розпуск парламенту може стати хорошим засобом для порятунку країни від катастрофи. За його слівовами, Україні потрібен новий прецездатний парламент і новий прецездатний уряд.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, М.Азаров наголосив: "Ця влада веде країну до катастрофи. Тому тут будь-які засоби хороші, в тому числі і розпуск або саморозпуск Верховної Ради, для того, щоб обрати новий працездатний парламент і новий працездатний уряд. Я виступаю за найшвидше проведення нових парламентських виборів, і я підтримую саморозпуск Верховної Ради. Але, на жаль, ті товариші, які зараз при владі, вхопилися за цю владу руками і ногами".

Нагадаємо, раніше, на відкритті п'ятої сесії Верховної Ради спікер Володимир Литвин заявив, що парламент повинен або працювати, або саморозпуститися. "Якщо не хочете працювати, давайте ухвалимо рішення про саморозпуск Верховної Ради", - запропонував він депутатам.

Плідно працювати у ВР в день відкриття сесії не вийшло - Партія регіонів заблокувала парламентську трибуну. Перед блокуванням народні депутати провалили запропонований Партією регіонів законопроект N4557 про підвищення мінімальних зарплат і пенсій. За його прийняття проголосували тільки 200 депутатів.

Микола Азаров: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини