RU

Азаров командуватиме парадом у День перемоги

18.03.2010, 15:15

Прем'єр-міністр України Микола Азаров очолив організаційний комітет з підготовки і святкування 65-річчя звільнення України від фашистських загарбників і перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. Видане відповідне розпорядження. Досі оргкомітет очолював Іван Васюник.

Глава української держави Віктор Янукович збирається 8 травня у рамках святкування 65-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідати Москву, а 9 Травня - відзначити свято в Україні. І військові паради пройдуть у всіх містах-героях України. Таку обіцянку він дав під час недавнього візиту до Москви.

У свою чергу Президент РФ Дмитро Медведєв вважає, що спільне святкування Дня перемоги є одним з ключових питань гуманітарної співпраці з Україною. "Можливо, зараз найважливіший, виключно духовний проект – це спільна перемога, 65-річчя великої перемоги", - заявив він, додавши: "Віктор Федорович запропонував хорошу ідею - організувати спільний поїзд, який привіз би ветеранів, ми це питання обов'язково проробимо. Ця ідея має дуже гарний вигляд, особливо якщо залучити туди і інші держави, консультації з ними ми проведемо".

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада оголосила 2010 р. роком ветеранів Великої Вітчизняної війни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини