RU

Азаров доручив готуватися до зими та інфекцій

14.07.2010, 11:30

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив уряду забезпечити комплексну підготовку до осінньо-зимового сезону - забезпечити роботу тепломереж, котелень і вакцинацію від сезонних інфекцій. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

"Наголошую, що наш уряд був змушений скоротити бюджетні витрати поточного року, але ми ні на йоту не обмежили ті ресурси, які призначені для медичного обслуговування та інших соціально чутливих речей. Отже, ми маємо повне право спитати за комплексну підготовку до зими, як-то кажуть, за повною програмою", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

М.Азаров повідомив, що Першому віце-прем'єр-міністру Андрію Клюєву доручено на наступному тижні організувати розширену нараду з питань підготовки до осінньо-зимового періоду. "На цій нараді ми повинні чітко визначити пріоритети, зони ризику, затвердити маяки, яких необхідно досягнути у сезоні 2010-2011 років щодо якості комунальних послуг, стабільної роботи транспорту, попередження захворювань. Люди повинні знати і бачити, за що вони віддають свою кровну гривню", - сказав він.

Прем'єр наголосив, що тоді він поставив завдання розробити середньостроковий бюджетний план на 2011-2012 роки для зазначених сфер діяльності. "Те саме - з маяками, завданнями, етапами, з програмно-цільовою структурою, оскільки неможливо багаторічні проблеми вирішити за один-два сезони, це профанація", - сказав він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини