Азаров дав фракції НУНС час до вечора (доповнено)

10.03.2010, 15:10

НУНС запропонували до кінця дня визначитися, чи увійде вона до нової коаліції більшістю депутатів фракції. Про це журналістам повідомив народний депутат від НУНС

НУНС запропонували до кінця дня визначитися, чи увійде вона до нової коаліції більшістю депутатів фракції. Про це журналістам повідомив народний депутат від НУНС Роман Зварич за результатами зустрічі з регіоналом Миколою Азаровим.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Зварич уточнив: "Жодних конкретних пропозицій не прозвучало, за винятком фактично у легкій формі висловленого ультиматуму про те, що фракція має прийняти рішення до кінця сьогоднішнього дня (про участь у коаліції, - ред.). Якщо не буде позитивного рішення, за словами Азарова я зрозумів, що завтра буде сформовано і оголошено коаліцію (за участю окремих представників БЮТ і НУНС, - ред.) і буде внесено його кандидатуру на посаду Прем'єр-міністра. Це однозначно".

Р.Зварич також зазначив, що, судячи з реакції М.Азарова, у Партії регіонів не готові дискутувати про висунення як Прем'єр-міністра кандидатури від НУНС.

У свою чергу, нардеп від НУНС Леся Оробець, описуючи зустріч у "Твіттері", повідомила, що "Азаров намагався бути відвертим, але не мав повноважень (можливості) бути конкретним; не відповідав на прямі запитання щодо мови, флоту (Чорноморського флоту Росії в Криму, - ред.), Бандери - за суттю, дав зрозуміти, що це може бути вирішено у коаліції". Водночас, додала вона, М.Азаров закликав до створення коаліції, стабілізації і реформ, обіцяв, що до влади прийдуть професіонали, і озвучив намір "дати ковток повітря бізнесу".

За її словами, фракція вирішила зібратися і обговорити перспективи коаліції завтра о 9:15.

Нагадаємо, сьогодні лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що нова більшість у парламенті формується навколо М. Азарова як основного кандидата на посаду Прем'єр-міністра. Під коаліцією готові підписатися понад 230 нардепів.

Роман Зварич: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами