Айвазовська озвучила умову амністії терористів

11.07.2016, 16:15
Айвазовська озвучила умову амністії терористів - Фото
Ольга Айвазовська (фото - oporaua.org)
Амністія бойовиків російської гібридної армії, що діють в Донбасі, можлива тільки після проведення там демократичних виборів. Про це в ефірі 112 Україна  заявила координатор громадянської мережі Опора, представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи Ольга Айвазовська.

"Тема амністії - українська позиція є чіткою, про амністію можна говорити тільки після проведення демократичних виборів і в разі, якщо буде відновлена ​​робота судової гілки влади. Амністія може бути мірою, засобом, який реалізовується в рамках судової та правової системи держави Україна, а не будь-яким іншим способом", - заявила вона.

Айвазовська також прокоментувала питання звільнення заручників в Донбасі.

"Це питання краще б відтворила Ірина ГеращенкоВіктор Медведчук, які працюють в цій підгрупі. Питання звільнення заручників обговорюється на кожному засіданні, проте, воно зараз частково заблоковане через висунення ряду нових вимог з боку бойовиків і з боку РФ. Проте є розуміння з європейською спільнотою, представниками ОБСЄ. Сподіваюся, що там прогрес в цій темі", - додала вона.

Днями Геращенко заявила, що проросійські найманці вимагають амністії для 600 бойовиків, які порушили українські закони.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса